Poniedziałek 13-06-2022
  Pierogi z truskawkami polane jogurtem naturalnym i śmietaną 12%, woda z pomarańczą i cytryną.
Alergeny: gluten, mleko, jaja.
Wtorek 14-06-2022
  Kotlet mielony drobiowy pieczony (filet z kurczaka, cebula, jaja, bułka tarta, bułka sucha, przyprawy), mizeria, kompot z rabarbaru i jabłek.
Alergeny: gluten, mleko, jaja.
Środa 15-06-2022
  Bigos z młodej kapusty (kapusta, łopatka b/k, kiełbasa krakowska, cebula, koncentrat pomidorowy, koperek, przyprawy), chleb wieloziarnisty, herbata z cytryną.
Alergeny: gluten, soja.
Czwartek 16-06-2022
  -.
Alergeny: -.
Piątek 17-06-2022
  Zupa pomidorowa z rozdrobnionym mięsem drobiowo-wieprzowym i ryżem (udziec z indyka, ryż, koncentrat pomidorowy, marchewka, seler, pietruszka, por, śmietana 12%, przyprawy), chleb wieloziarnisty.
Alergeny: gluten, mleko, seler, soja.
Poniedziałek 20-06-2022
  Zupa krupnik z rozdrobnionym mięsem drobiowym (udziec z indyka, makaron, kasza jaglana, marchewka, pietruszka, seler, por, natka, koperek, przyprawy), chleb wieloziarnisty, brzoskwinia.
Alergeny: gluten, jaja, seler, soja.
Wtorek 21-06-2022
  Paluszki rybne pieczone, ziemniaki, sałata zielona ze szczypiorkiem, rzodkiewką i śmietaną 12%, kompot wieloowocowy.
Alergeny: ryba, mleko, jaja, gluten.
Środa 22-06-2022
  Udziec z kurczaka pieczony, ryż, sałatka z pomidorów ze szczypiorkiem, sok jabłkowy 100%.
Alergeny: mleko.
Czwartek 23-06-2022
  Zupa kalafiorowa z rozdr. mięsem wieprzowo-drobiowym (łopatka b/k, udziec z indyka, kalafior, marchewka, pietruszka, seler, por, śmietana 12%, przyprawy), chleb wieloziarnisty, nektarynka.
Alergeny: mleko, gluten, seler, soja.
Piątek 240-06-2022
  -.
Alergeny: -.

W w/w potrawach i mleku znajdują się substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji tj. zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, przetwory mleczne, jaja, ryby, seler).

Do przygotowania posiłków używany jest olej rzepakowy. Dzienne zużycie soli na jedno dziecko wynosi 1,5 g, cukier dodany do 250 ml gotowego napoju do spożycia wynosi 5 g tj. 6,25 miodu naturalnego.

Uczniowie mogą zamawiać obiady nawet na pojedyncze dni, pod warunkiem, że zamówienie będzie złożone co najmniej dwa dni robocze przed wybranym terminem.
Cena obiadu 3 zł 50 gr. (do końca stycznia 2022 r.)
Cena obiadu 4 zł 50 gr. (od 1 lutego 2022 r.)

UWAGA!
Zaplanowany jadłospis może ulec zmianom z przyczyn niezależnych od szkoły.