XX Ogólnopolski Konkurs PPKP

XX Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

26.03.2021 roku odbył się trzeci, międzypowiatowy etap konkursu PPKP w którym z bardzo dobrej strony pokazali się uczniowie naszej szkoły. Zespół składający się z uczniów klas siódmych: Magdaleny Wasiłek i Mikołaja Kwiatkowskiego zajął bardzo dobre trzecie miejsce.

Konkurs wymagał wykorzystania wiedzy i umiejętności z biologii i geografii oraz szczegółowych informacji na temat parków krajobrazowych. Mam nadzieję, że zdobyte informacje przydadzą się wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w etapie szkolnym i kolejnych etapach konkursu. Magda i Mikołaj mogą wziąć udział w kolejnej edycji konkursu i sądzę, że wspólnie z uczniami, którzy w przyszłym roku dołączą do rywalizacji postarają się o jeszcze lepszy rezultat.

Gratuluję Magdzie i Mikołajowi osiągniętego wyniku i zapraszam wszystkich chętnych uczniów do eliminacji szkolnych konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” w 2022 roku.

Jarosław Cieciura