WYCIECZKA KLASY 1A

6 lutego 2023 roku uczniowie klasy 1a udali się na wycieczkę do Radomia, gdzie czekała na nich uczta muzyczna. Musical „Piotruś Pan” to przedstawienie, w którym dzieci odbywały podróż na magiczną wyspę, spotkały piratów na okręcie Wesoły Roger i pojawili się Indianie. Zarówno piraci pod przywództwem Kapitana Haka, jak i zagubieni chłopcy w ich pełnej zabaw krainie, rozkręcali akcję. Piosenki bohaterów świetnie oddały przy okazji klimat ich świata, wyrosłego z chłopięcych marzeń. Spektakl dla dzieci wywołał ogromną tęsknotę za tym, co już bezpowrotnie minęło. Jedynie Piotruś Pan zabiera dzieci w fantastyczną podróż do Nibylandii, gdzie wciąż jest tym samym, małym i żądnym przygód chłopcem. Po tym pełnym wrażeń przedstawieniu udaliśmy się na zasłużone szaleństwo w Manufakturze Słodyczy „Sama Słodycz”. W trakcie warsztatów każdy przekonał się jak w magiczny sposób bez użycia maszyn powstają nasze słodycze. Spróbowaliśmy swoich sił i własnoręcznie wykonaliśmy lizaki! Wycieczka była bardzo udana.