Uroczyste zakończenie roku szkolnego (klasy 1-5)

24 czerwca 2022 r. o godzinie 10:30 rozpoczęła się druga tura uroczystego zakończenia roku szkolnego 2021/2022 przeznaczona dla uczniów klas 1–5.
Szczególnym punktem tej części akademii było podziękowanie dla nauczycielek, które po wieloletniej pracy odeszły na zasłużony odpoczynek – emeryturę – to nasze wspaniałe Panie: Ewa Joanna Klich i Dorota Podsiadła. Obie panie otrzymały nagrodę Burmistrza Miasta Pionki, wręczoną osobiście przez Pana Roberta Kowalczyka.

Potem przyszedł czas na uhonorowanie najlepszych uczniów, którzy wykazali się systematycznością i pracowitością i osiągnęli najwyższe wyniki. Z rąk wychowawców, przedstawicieli Rady Rodziców i Dyrekcji Szkoły dzieci otrzymały świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe.

Po wyprowadzeniu sztandaru szkoły podziwialiśmy występy artystyczne, które nagrodzone zostały gromkimi brawami.

Kończąc uroczystość Pani dyrektor przypomniała o bezpieczeństwie podczas spędzania wakacyjnych dni i życzyła wszystkim udanego wypoczynku.

Izabela Warchoł i Marek Gałan