Tydzień Profilaktyki

Od 4 do 8 listopada 2019 w PSP nr 5 trwał Tydzień Profilaktyki 5.11.2019 uczniowie obejrzeli spektakle profilaktyczne Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa: „W leśnym sądzie niejeden bohater dziś zasiądzie” – klasy I-IV „Odnaleźć siebie” – klasy V-VIII.

6.11.2019 w ramach Tygodnia Profilaktyki odbyły się warsztaty profilaktyczne dla uczniów prowadzone przez Fundację HOMO-HOMINI: – klasa IIIa – realizacja programu profilaktycznego „Cukierki” – klasa VIb i VId – realizacja programu profilaktycznego „Debata”.

7.11.2019 uczniowie klas ósmych przyszli do szkoły w jednakowych koszulkach, które zaprojektowali samodzielnie. Dzielnie wspierają akcję. Jutro ciąg dalszy.

8.11.2019 zakończyliśmy Tydzień Profilaktyki warsztatami pt. „Młodzież, a uzależnienia”. Dużo wiedzy, wiele emocji i wiele przemyśleń dostarczyły one uczniom klas ósmych w dniu dzisiejszym.

Dorota Kaca