Wykaz podręczników na rok szkolny 2013/2014

ODDZIAŁ "0"
  1. Wiesława Żaba-Żabińska - Roczne przygotowanie przedszkolne "Szkoła tuż-tuż", (wyd. MAC Edukacja)
  2. Podręcznik do religii dla dzieci pięcioletnich - "Jesteśmy dziećmi Bożymi" - ks. prof. Stanisław Łabendowicz, (wyd. Diecezjalne w Sandomierzu)
    [książka przeznaczona dla dzieci 5 i 6 letnich uczących się w oddziale "0"]
KLASA I
  1. "Gra w kolory - Świat ucznia" (pakiet do kl. I), (wyd. JUKA)
    [wersja bez multibook-a]
  2. "Świat ucznia - zeszyt do Kaligrafii", (wyd. JUKA)
  3. Język angielski - "Bugs World 1" - książka i ćwiczeniówka "Bugs World 1 A" - Carol Read, Ana Soberón (wyd. MACMILLAN)
  4. Zajęcia komputerowe - "Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej", Klasa I, Grażyna Koba, (wyd. MiGra)
  5. Podręcznik do religii dla 1 klasy szkoły podstawowej - "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa" - ks. prof. Stanisław Łabendowicz, (wyd. Diecezjalne w Sandomierzu)
KLASA II
  1. "Gra w kolory - Świat ucznia" (pakiet do kl. II), (wyd. JUKA)
    [wersja bez multibook-a]
  2. Język angielski - "Bugs World 2" - książka i ćwiczeniówka "Bugs World 2 A" - Carol Read, Ana Soberón (wyd. MACMILLAN)
  3. Zajęcia komputerowe - "Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej", Klasa II, Grażyna Koba, (wyd. MiGra)
  4. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do nauczania religii dla 2 klasy Szkoły Podstawowej - "Bliscy Sercu Jezusa" - ks. prof. Stanisław Łabendowicz, (wyd. Diecezjalne w Sandomierzu)
KLASA III
  1. "Gra w kolory - Świat ucznia" (pakiet do kl. III), (wyd. JUKA)
    [wersja bez multibook-a]
  2. Język angielski - "Bugs World 3" (książka + ćwiczeniówka) - Magdalena Kondro, Maria Toth, Elisenda Papiol, (wyd. MACMILLAN)
  3. Zajęcia komputerowe - "Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej", Klasa III, Grażyna Koba, (wyd. MiGra)
  4. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do nauczania religii dla 3 klasy Szkoły Podstawowej - "Jezusowa wspólnota serc" - ks. prof. Stanisław Łabendowicz, (wyd. Diecezjalne w Sandomierzu)
KLASA IV

Język polski
  • "Słowa na start! 4" - podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego, M. Derlukiewicz, (wyd. Nowa Era)
  • "Słowa na start! 4" - podręcznik do kształcenia językowego,
    cz. I i cz. II, D. Chwastniewska, D. Różek, A. Gorzałczyńska-Mróz,
    (wyd. Nowa Era)
Matematyka
  • "Matematyka z kluczem" - podręcznik, klasa 4, cześć 1 i 2, M. Braun, A. Mańkowska, M. Paszyńska, (wyd. Nowa Era)
  • "Matematyka z kluczem" - zeszyt ćwiczeń, klasa 4, część 1 i 2, M. Braun, A. Mańkowska, M. Paszyńska, (wyd. Nowa Era)
  • "Matematyka z kluczem" - zbiór zadań, klasa 4, K. Gałązka, H. Jakubowska, T. Kruszewska, S. Lisowska, K. Mostowski, W. Paczesna, M. Wysocka, (wyd. Nowa Era)
Przyroda
  • "Tajemnice przyrody" - podręcznik dla klasy czwartej szkoły podstawowej, M. Marko-Worłowska, F. Szlajfer, J. Stawarz, (wyd. Nowa Era)
  • Atlas geograficzny "Atlas przyroda Świat wokół nas" [zielona okładka z lwem], (wyd. Nowa Era)
Historia
  • "Wczoraj i dziś" - podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy czwartej szkoły podstawowej, G. Wojciechowski, (wyd. Nowa Era)
  • "Wczoraj i dziś" - zeszyt ucznia - klasa 4, (wyd. Nowa Era)
Muzyka
  • "Lekcja muzyki" - podręcznik, klasa czwarta, M. Gromek, G. Kilbach, [Nazwa serii: "Lekcja muzyki" - nowa podstawa programowa], (wyd. Nowa Era)
Język angielski
  • "Hot Spot 1", (książka + zeszyt ćwiczeń), Katherine Stannett, Colin Granger, (wyd. MACMILLAN)
komputerowe
  • "Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej, klasy IV-VI", G. Koba, [do nowej podstawy programowej] (wyd. MiGra)
techniczne
  • "Zajęcia techniczne - część komunikacyjna", U. Białka, J. Chrabąszcz [Seria: "Odkrywamy na nowo"] (wyd. Operon)
Religia
  • Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej - "Jestem chrześcijaninem" - ks. prof. Stanisław Łabendowicz (wyd. Diecezjalne w Sandomierzu)
KLASA V

Język polski
  • "Słowa na start! 5" - podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego, M. Derlukiewicz, (wyd. Nowa Era)
  • "Słowa na start! 5" - podręcznik do nauki o języku z ćwiczeniami,
    cz. I i cz. II, A. Wojciechowska, (wyd. Nowa Era)
Matematyka
  • "Matematyka 5" - podręcznik, M. Dobrowolska, M. Karpiński, P. Zarzycki, M. Jucewicz, [cykl: Matematyka z plusem]
  • Zeszyt ćwiczeń:
    • liczby całkowite i ułamki cz. I, Z. Bolałek, M. Dobrowolska, A. Mysior, S. Wojtan, [nowa wersja]
      (wyd. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe)
    • liczby całkowite i ułamki cz. II, Z. Bolałek, M. Dobrowolska, A. Mysior, S. Wojtan, [nowa wersja]
    • geometria, M. Dobrowolska, A. Mysior, P. Zarzycki,
      [nowa wersja] (wyd. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe)
  • Zbiór zadań kl. V, P. Zarzycki, K. Zarzycka, M. Braun, [nowa wersja] (wyd. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe)
Przyroda
  • "Tajemnice przyrody" - podręcznik dla klasy piątej szkoły podstawowej, J. Slósarczyk, R. Kozik, F. Szlajfer (wyd. Nowa Era)
Historia
  • "Wczoraj i dziś" - podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy piątej, G. Wojciechowski (wyd. Nowa Era)
  • "Wczoraj i dziś" - zeszyt ucznia - klasa 5, T. Maćkowski (wyd. Nowa Era)
  • "Lekcja muzyki" - podręcznik, klasa piąta, M. Gromek, G. Kilbach,
    [Nazwa serii: "Lekcja muzyki" - nowa podstawa programowa]
    (wyd. Nowa Era)
Język angielski
  • "Hot Spot 2", (książka + zeszyt ćwiczeń), Katherine Stannett, Colin Granger, (wyd. MACMILLAN)
komputerowe
techniczne
  • Pakiet do kupienia w szkole, we wrześniu 2013 r.
Religia
  • Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do nauczania religii dla 5 klasy Szkoły Podstawowej - "Umiłowani w Jezusie Chrystusie" - ks. prof. Stanisław Łabendowicz (wyd. Diecezjalne w Sandomierzu)
KLASA VI

Język polski