Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016

ODDZIAŁ "0"
  1. „Odkrywam siebie, Szkoła tuż - tuż” - Roczne przygotowanie przedszkolne, Wiesława Żaba-Żabińska,  (wyd. MAC Edukacja)
  2. „Bebop 3” Student’s book, Lorena Peimber (wyd. MACMILLAN)
  3. Podręcznik do religii dla dzieci pięcioletnich - "Jesteśmy dziećmi Bożymi"
    ks. prof. Stanisław Łabendowicz, (wyd. Diecezjalne w Sandomierzu)
    [książka przeznaczona dla dzieci 5 i 6 letnich uczących się w oddziale "0"]
KLASA I
  1. Bezpłaty podręcznik zapewniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
    Podręczniki i materiały edukacyjne dostępne we wrześniu w szkole.)
  2. Podręcznik do religii dla 1 klasy szkoły podstawowej - "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa" - ks. prof. Stanisław Łabendowicz, (wyd. Diecezjalne w Sandomierzu)
KLASA II
  1. Bezpłaty podręcznik zapewniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
  2. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do nauki religii dla klasy II szkoły podstawowej
    - "Kochamy Pana Jezusa" - ks. prof. Stanisław Łabendowicz,
    (wyd. Diecezjalne w Sandomierzu)
KLASA III
  1. "Gra w kolory - Świat ucznia". Klasa 3. Pakiet w kuferku, (wyd. JUKA)
    [wersja bez multibook-a]

Skład pakietu:

• Podręcznik część 1 i 2.
    • Matematyka. Podręcznik z ćwiczeniami część 1-4.
    • Ćwiczenia, część 1-4.
    • Wyprawka w teczce.
    • Płyta wspomagająca zajęcia komputerowe.
    • Zbiór zadań do matematyki.
    • Zeszyt do zajęć technicznych.
    • Dzienniczek ucznia.
    • Okulary 3D.
    • Śpiewnik.
    • Karty 3D.

Do kompletu:

• Gra w kolory. Świat ucznia. Klasa 3. Ćwiczenia ortograficzno-gramatyczne - Aleksandra Kozyra, Anna Soból.
    • Gra w kolory. Świat ucznia. Klasa 3. Karty pracy - Magdalena Bagińska, Barbara Mazur, Katarzyna Zagórska.
  2. Język angielski - "Bugs World 3" (książka + ćwiczeniówka) - Magdalena Kondro, Maria Toth, Elisenda Papiol, (wyd. MACMILLAN)
  3. Zajęcia komputerowe - "Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej", Klasa III, Grażyna Koba, (wyd. MiGra)
  4. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do  religii dla III klasy szkoły podstawowej
    - "Przyjmujemy Pana Jezusa" - ks. prof. Stanisław Łabendowicz,
    (wyd. Diecezjalne w Sandomierzu)
KLASA IV
  1. Bezpłatne podręczniki zapewnione przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
    Podręczniki i materiały edukacyjne dostępne we wrześniu w szkole.)
  2. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do nauki religii dla klasy 4 szkoły podstawowej - "Jestem chrześcijaninem" - ks. prof. Stanisław Łabendowicz (wyd. Diecezjalne w Sandomierzu)
KLASA V

Język polski
  • "Słowa na start! 5" - podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego, M. Derlukiewicz, (wyd. Nowa Era)