Szkolny Konkurs Religijno-Plastyczny

W październiku 2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zorganizowanym przez Zespół Katechetów PSP nr 5 im. Jana Pawła II w Pionkach Szkolnym Konkursie Religijno-Plastycznym pt.: „Mój najpiękniejszy różaniec”. Celem konkursu było ożywienie modlitwy różańcowej wśród dzieci i młodzieży oraz ukazanie jej przyjaznej formy. W konkursie wzięło udział ponad 40 uczniów, którzy wykonali piękne różańce z różnych materiałów: modeliny, kasztanów, szyszek, żołędzi, jarzębiny, dzikiej róży, suszonej żurawiny, prażonej kukurydzy, nakrętek, kolorowych koralików… Pomysłów nie było końca. Każda praca była oryginalna i estetycznie wykonana. Wszystkie różańce zasługują na uznanie, a oto najlepsi z najlepszych:
I miejsce – Gabriela Kutyła kl. IIa, Paweł Żyła kl. IIb
II miejsce – Adam Strzelecki kl. Ib
III miejsce – Maria Witusińska kl. IIIc
Wyróżnienie: Jakub Komosa kl. Ib, Filip Winiarski kl. IIc, Magdalena Winiarska kl. IIc
Klasy IV-VIII
I miejsce – Amelia Grudzień kl. VIb, Nikodem Maciąg kl. IVb
II miejsce – Nadia Chodkiewicz kl. Vb, Jan Dróżdż kl. Vb
III miejsce – Jakub Gnojewski kl. IVc
Wyróżnienie: Jan Wojda kl. VIb, Kacper Sałek kl. IVb

Gratulujemy!!!
Wszystkie prace biorące udział w konkursie zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w szkole.

Zespół Katechetów PSP nr 5 w Pionkach