RECYTATORSKIE SUKCESY!!!

25 lutego odbyły się eliminacje szkolne do XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego i 43 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Uczestniczyło w nim 36 recytatorów z klas I – VIII. Jury w składzie: Marzena Murawska, Izabela Warchoł, Sylwia Gałek,
po przesłuchaniu wszystkich uczniów prezentujących się w trzech kategoriach wiekowych postanowiło zakwalifikować do eliminacji miejskich dziesięcioro recytatorów.
Dzisiaj w MOK w Pionkach odbyły się przesłuchania i nasi uczniowie wspaniale się zaprezentowali:

XXXVII Mały Konkurs Recytatorski:

KRZYSZTOF KOWALSKI I A – dyplom za udział
MIŁOSZ CIEŚLIK I A – dyplom za udział
KSAWERY CIEŚLIK I B – dyplom za udział
MARIA TOWARNICKA II B – wyróżnienie
LENA WĄSIK II C – wyróżnienie i kwalifikacja do finału w Radomiu (maj 2020)
ANNA KALBARCZYK III B – wyróżnienie
JULIA KUSIO III C – wyróżnienie
AMELIA MAJ VI B – wyróżnienie i kwalifikacja do finału w Radomiu – Koncert Laureatów (maj 2020)

43 Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”:

OLIWIA BAKUŁA IV A – wyróżnienie i kwalifikacja do finału do Warszawy (kwiecień 2020)
WERONIKA LASOTA VI B – wyróżnienie

Wszystkim recytatorom gratulujemy, a zwycięzcom życzymy powodzenia na kolejnym, wyższym etapie.

Koordynator Konkursu (etap szkolny) Izabela Warchoł