Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Junior Master”

Uczniowie PSP nr 5 w Pionkach od najmłodszych lat rozwijają swoje umiejętności językowe.

W dniu 4 lutego 2020 roku 32 uczniów z  klas I – III wzięło udział  w eliminacjach szkolnych Powiatowego  Konkursu z Języka Angielskiego „Junior Master” organizowanego przez nauczycieli języka angielskiego z naszej szkoły. Zadania konkursowe były niezwykle trudne, ale uczniowie  świetnie sobie z nimi poradzili. Oto wyniki:

I miejsce  – Hanna Zaręba z  klasy IIb

II miejsce –  Kacper Kwiatkowski  z klasy IIc

III miejsce – Piotr Rybaniec z klasy IIIa

Uczniowie ci zakwalifikowali się do finału konkursu, który odbędzie się 31 marca 2020 roku.  W finale zmierzą się z uczniami z innych szkół w powiecie radomskim.

Gratulujemy  zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu, a uczniów klas I – III  zachęcamy do uczenia się języka angielskiego, bo następna edycja konkursu odbędzie się za już 11 miesięcy.