Szkolna Stołówka

Poniedziałek 21-10-2019
Zupa kapuśniak z kapusty kiszonej z rozdrobnionym mięsem wieprzowo-drobiowym zabielana śmietaną 12%, chleb wieloziarnisty, bułka drożdżówka.
[Alergeny: seler, gluten, soja, mleko, jaja.]
Wtorek 22-10-2019
Filet z kurczaka z warzywami po chińsku (marchewka, kiełki fasoli mung, cebula, papryka czerwona, kiełki bambusa, por, seler, przecier pomidorowy), ryż, woda z miodem, miętą i cytryną.
[Alergeny: seler, gluten, mleko.]
Środa 23-10-2019
Zupa zacierkowa z rozdrobnionym mięsem drobiowo-wieprzowym, chleb wieloziarnisty, banan.
[Alergeny: gluten, seler, soja, jaja.]
Czwartek 24-10-2019
Gulasz wołowy, kasza pęczak, sałatka z pomidorów ze szczypiorkiem, sok naturalny 100%.
[Alergeny: mleko, gluten.]
Piątek 25-10-2019
Filet z ryby miruna (panierowany), ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej i koperku z olejem, kompot z wiśni.
[Alergeny: ryba, gluten, jaja.]
Poniedziałek 28-10-2019
Zupa kalafiorowa z rozdrobnionym mięsem wieprzowo-drobiowym zabielana śmietaną 12%, mandarynka, chleb wieloziarnisty.
[Alergeny: seler, gluten, soja, mleko.]
Wtorek 29-10-2019
Sznycel z indyka (pieczony), ziemniaki, mizeria (ogórek zielony, szczypiorek, śmietana 12%), kompot wieloowocowy.
[Alergeny: gluten, jaja, mleko.]
Środa 30-10-2019
Zupa pomidorowa z rozdrobnionym mięsem drobiowo-wieprzowym i makaronem, chleb wieloziarnisty, jabłko.
[Alergeny: gluten, seler, soja, mleko.]
Czwartek 31-10-2019
Dzień wolny.
[Alergeny: .]
Piątek 1-11-2019
Dzień wolny - Wszystkich Świętych.
[Alergeny: .]

W w/w potrawach i mleku znajdują się substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji tj. zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, przetwory mleczne, jaja, ryby, seler).

Uczniowie mogą zamawiać obiady nawet na pojedyncze dni, pod warunkiem, że zamówienie będzie złożne co najmniej dwa dni robocze przed wybranym terminem.
Cena obiadu 3 zł 50 gr.
UWAGA!
Zaplanowany jadłospis może ulec zmianom z przyczyn niezależynch od szkoły.

Smacznego!

Powrót do "Tablica ogłoszeń"