Komputer uczy i bawi

Nauka przez zabawę sprawia przyjemność dziecku i daje możliwość utrwalenia ważnych treści. Uczniowie chętnie podejmują wyzwania dające im możliwość wykazania się zdobytymi umiejętnościami np.: podczas rozwiązywania rebusów, zagadek, w zabawach dydaktycznych. Korzystając ze strony internetowej pisupisu.pl dzieci utrwalają ortografię, doskonalą umiejętność czytania, pisania, rozwiązują zadania na wybranym przez siebie poziomie. Każda poprawna odpowiedź jest nagrodzona zdobytymi punktami, brawami, itp.

Uczniowie klas pierwszych od września poznają tajniki gry w szachy. Szachy z komputerem to wspaniały sposób sprawdzenia swoich umiejętności. Na stronie lubimyszachy.pl dzieci mogą grać z komputerem na wybranym poziomie i utrwalać zasady gry w szachy.