„Jesień piórem malowana”

3 października 2021 r. podczas „Poetyckiego spotkania z piosenką” w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się finał konkursu „Jesień piórem malowana” zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Pionkach. Laureatką tego konkursu w kategorii klas IV-VIII szkoły podstawowej została uczennica naszej szkoły Oliwia Bakuła z kl. VIa, autorka wiersza pt. „Jesień”. W niezwykłą, poetycką podróż zabrał zebranych gości Filip Borowski – twórca i założyciel Kabaretu „Filip z Konopi”, tekściarz, aktor, konferansjer, odczytując nagrodzone utwory – wiersze i opowiadania. Oprócz poezji pisanej wybrzmiała także poezja śpiewana w wykonaniu Tomasza Czerskiego i Mariusza Jaśko – solistów Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej. Naszej laureatce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Wójcik, Lidia Czyżewska