"Zielona Szkoła" - Krynica Zdrój 2004 r.

    W czerwcu 2004 roku w dniach od 8.06 do 13.06 uczniowie klasy IIIc i klasy IIId wraz z wychowawcami: mgr Katarzyną Stolarską, mgr Jolantą Majcher udali się na Zieloną Szkołę w rejon Beskidu Sądeckiego, do Ośrodka Wypoczynkowego "Baśka" w Krynicy Zdrój.
    Beskid Sądecki to rozległa kraina, gdzie można znaleźć się blisko nieskazitelnej przyrody, a Krynica Zdrój to jedno z najpiękniejszych miast Beskidu Sądeckiego - największe uzdrowisko Polski (szczawy, borowiny). A oto co zobaczyliśmy: Krynicę Zdrój - jest tu też wiele atrakcji turystycznych - pijalnia wód mineralnych, Kolejka linowa na Górę Parkową, Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka, Muzeum Nikifora Krynickiego, Sankostrada - rynna zjazdowa, Cerkiew Prawosławna i ciekawe szlaki turystyczne. Zwiedziliśmy Muszynę, Piwniczną Zdrój, Popradzki Park Krajobrazowy, Stary Sącz, Nowy Wiśnicz - dziś Muzeum Pamiątek po Janie Matejce.
    Było wspaniale, ale największe wrażenie wywarła na nas oczywiście przejażdżka kolejką gondolową i super zjazd na sankostradzie - POLECAMY WSZYSTKIM - TO JEST TO!Powrót do "Zielone Szkoły"