Uczymy się już razem od ponad 5 lat. Spędzamy ze sobą bardzo dużo czasu - nie tylko w szkole, ale także na różnego rodzaju wycieczkach i imprezach. Lubimy wspólnie bawić się, odpoczywać i rozwijać swoje zainteresowania. A najbardziej uwielbiamy zwiedzać różne zakątki naszego kraju. Jeśli masz ochotę obejrzeć kilka fotek z naszych wypraw i wspólnie spędzonych chwil - zapraszamy.

Żelazowa Wola - Łowicz - Arkadia
1 października 1999

To nasza pierwsza wycieczka w klasie IV. Śliczna, słoneczna jesień towarzyszyła nam podczas spaceru po kolorowym parku w Arkadii i ciekawym skansenie w Łowiczu. W Żelazowej Woli zwiedziliśmy dworek, w którym mieszkał F. Chopin i wysłuchaliśmy kilku jego pięknych utworów.

Święto Naszych Mam
26 maja 2000

Przez cały rok nasze Mamy dbają o nas i ofiarowują to, co najlepsze. Chcieliśmy, aby w Dzień Matki było inaczej. Patrząc na miny Mam na zdjęciu - mamy nadzieję, że nam się udało. Własnoręcznie wykonane kwiaty, wiersze i pyszny krem przygotowany przez nasze koleżanki były tylko dla Nich.

Z kopyta kulig rwie...
27 lutego 2001

Śniegu tej zimy było niewiele, ale nam się udało zorganizować sannę po Puszczy Kozienickej. Było ognisko, pieczone kiełbaski, śnieżne bitwy i dużo śmiechu.

Pierwszy Dzień Wiosny
21 marca 2001

Wiosnę przywitaliśmy w światowym stylu, jako kreatorzy mody. Z ogromnym zaangażowaniem przygotowaliśmy stroje, podkład muzyczny oraz komentarz słowny dla naszych klasowych modeli, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie. Zabawa była wspaniała! A i wiosna przyszła jakby szybciej!

Wieliczka - Kraków - Ojców
24 - 25 maja 2001

To była nasza pierwsza dwudniowa wycieczka.Przygotowaniom do niej towarzyszyła radość, ale i obawa. Okazało się jednak, że zdaliśmy doskonale ten pierwszy egzamin na samodzielność. Pierwszym punktem wyprawy było zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce. Dużo czasu spędzilśmy także w kolebce polskiej tradycji - Krakowie - obejrzeliśmy Wawel, Sukiennice, Kościół Mariacki i odbyliśmy spacer brzegiem Wisły. Drugiego dnia naszej wycieczki zwiedzaliśmy malowniczy Ojcowski Park Narodowy, a w nim słynną Maczugę Herkulesa i zobaczyliśmy jedyną w Polsce pustynię - Pustynię Błędowską. To, co zobaczyliśmy i czego dowiedzieliśmy się na tej wycieczce zostanie w naszych pamięciach na długo.