Gazetka szkolna „Piątka na 5” w wersji po angielsku

Gazetka szkolna Piątka na 5 jest sposobem na rozwijanie swoich zainteresowań i dzielenie się nimi z resztą społeczności szkolnej. W lutym uczniowie klasy 6a i 6c, pod okiem pani Karoliny Ditrych, tworzyli kolejny numer gazetki, która ukazała się przed feriami. W gazetce uczniowie poruszyli tematy dotyczące bezpieczeństwa na wypoczynku oraz opisali ciekawe miejsca, które można odwiedzić w Polsce zimą. Poruszyli także temat noworocznych celebracji na świecie np.”Chiński Nowy Rok”, stworzyli kalendarium gwiazd urodzonych w styczniu i zamieścili kącik poetycki z wierszami autorstwa Amelki Potackiej i Julii Markiewicz z klasy 6c.

Wspaniałe jest to, że uczniowie-autorzy podejmują próby redagowania swoich tekstów w języku angielskim, przez co doskonalą swoje umiejętności językowe. Kochani trzymajcie tak dalej!:)