Dzień otwarty w psp 5

Kiedy? 5 lutego
Gdzie? W PSP nr 5
Co? Dzień otwarty

W tym wyjątkowym dniu otworzyliśmy szeroko drzwi do naszej szkoły. Zaprosiliśmy wszystkich pionkowskich przedszkolaków z najstarszych grup wraz z wychowawcami i rodzicami dzieci. Pokazaliśmy naszym Gościom szkołę, zabraliśmy ich na salę gimnastyczną, świetlicę, salę komputerową i do biblioteki. To miejsca, które uwielbiają nasi uczniowie. Później dzieci udały się na pokaz poloneza przygotowany przez klasę 1c i przedstawienie szkolnego teatrzyku, a następnie do sal edukacji wczesnoszkolnej na krótkie zajęcia edukacyjne i słodki poczęstunek. I wreszcie najważniejsze – zabawa karnawałowa… zabawa w pięknej czerwono – czarnej dekoracji, do której zainspirowała nas znana wszystkim dzieciom bajka Miraculum o niezwykłej Biedronce i Czarnym Kocie. W tym czasie rodzice również mogli zwiedzić szkołę: zobaczyć salę Integracji Sensorycznej, EEG Biofeedback, czy też obejrzeć na stołówce prezentację o naszej placówce i porozmawiać z Dyrekcją Szkoły. Na zakończenie były balony i drobne upominki.

To jednak nie koniec atrakcji – 6 marca o 17.30 zapraszamy chętnych przedszkolaków najstarszych grup wraz rodzicami do MOK Pionki na kolejne przedstawienie. Tym razem to będzie „Jaś i Małgosia” przygotowane przez pierwszaków dla młodszych kolegów. Naprawdę warto!

Cieszymy się z zainteresowania naszych Gości i zapraszamy do nas – do PSP nr 5 na stałe, już od nowego roku szkolnego 2020/2021 ?