Dzień Edukacji Narodowej 2020

Nagrody Burmistrza Miasta i Dyrektora Szkoły dla nauczycieli PSP Nr 5

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 14-10-2020 r., Pani Dyrektor PSP Nr 5 w Pionkach Barbara Glimasińska dokonała uroczystego wręczenia nagród Burmistrza Miasta Pionki, przyznanych za działania w obszarze edukacji i wychowania dziecka oraz zaangażowanie w pracy na rzecz szkoły.
Nagrody burmistrza otrzymali: Czyżewska Lidia, Glimasińska Barbara, Jaśkiewicz Beata, Lisowska Dorota, Pęczek Maria, Skarbek Justyna, Szwankowska Mariola, Warchoł Izabela, Warchoł Michał.

Nagrody dyrektora szkoły otrzymali: Bociarska Elżbieta, Chmielnicka Małgorzata, Dziekan Monika, Januszewska Ewa, Jaroszek Małgorzata, Pietrzak Anna, Prokopczyk Magda, Rudnikowska Anna, Tumidajewicz Paulina, Wiśniewska Wanot Katarzyna, Wójcik Barbara, Gałek Sylwia.

O święcie nauczycieli pamiętała również Rada Rodziców, która złożyła na ręce Dyrekcji Szkoły kwiaty oraz życzenia dla grona pedagogicznego i pracowników szkoły.