WYPOSAŻENIE
SIŁOWNI "ATHLETIC"
 
Suwnica Smitha na łożyskach liniowych
[Suwnica Smitha na łożyskach liniowych]W popularnej suwnicy Smitha zastosowano nowe rozwiązanie. Tulejki poliamidowe, które wcześniej odpowiadały za płynny ruch suwadła, zastąpiono łożyskami liniowymi. To rozwiązanie nowoczesne i bardzo trwałe.

Suwnica Smitha to maszyna niezastąpiona w każdej siłowni. Gwarantuje bezpieczeństwo i efektywny trening zróżnicowanych partii mięśniowych. Zastosowano w niej najlepsze w tego typu maszynach rozwiązanie - gryf olimpijski 220 cm na dwóch suwadłach. Łożyska liniowe zapewniają suwadłom idealnie płynny ruch w pionie, a łożyska kulowe, które odpowiadają za ruch względem osi gryfu pozwalają na lekkie i szybkie odłożenie ciężaru na hak asekuracji. W projekcie urządzenia priorytetem było bezpieczeństwo, o które zadba najlepsza, 9-stopniowa asekuracja.

Dodatkowo w zestawie ławeczka przenośna (płaska + skos dodatni).

Ławka Scotta (modlitewnik) z podparciem + gryf olimpijski typu kratownica
[Ławka Scotta (modlitewnik) z podparciem + gryf olimpijski typu kratownica]Ławka oparta jest na wytrzymałych profilach 50x50x2 mm, a jej tapicerka na grubej gąbce z pianki wtórnie spienianej o podwyższonej sztywności.

Urządzenie zapewnia, aż siedem stopni regulacji wysokości oparcia, cztery stopnie regulacji wysokości siedziska oraz trzy stopnie wysokości stojaków, co jest gwarancją wygodnych i komfortowych ćwiczeń w pozycji najbardziej dopasowanej do Twoich potrzeb. O Twoją wygodę i bezpieczeństwo zadbano poprzez wzmocnienie regulacji specjalnymi pokrętłami dociskowymi - dzięki nim zyskujesz nieosiągalną wcześniej wygodę i stabilność.

Rzeczą absolutnie unikalną w gryfach olimpijskich jest konstrukcja ich części przeznaczonych na obciążenie, która w tym przypadku nie stanowi jednej całości z uchwytem, lecz jest swobodnie obracana. Dzięki zastosowaniu dobrej jakości tulei wykorzystanych do produkcji gryfu, zyskujemy pewność, że ruch ciężaru będzie zawsze lekki, płynny i naturalny. Aby zapewnić maksymalnie pewne i wygodne trzymanie, część chwytna gryfu jest starannie radełkowana. Teraz nie musisz się obawiać, że ciężki gryf wyślizgnie się z ręki podczas kolejnych powtórzeń.

Ławka skośna do brzuszków (drabinka)
[Ławka skośna do brzuszków (drabinka)]Ławka skośna przeznaczona do ćwieczeń mięśni brzucha. Zbudowana z wytrzymałych profili 80x40x3 mm i 60x60x3 mm, o doskonałej podwójnej regulacji i wspaniałej tapicerce. Regulacja nachylenia - 6 poziomów, regulacja blokad - 4 odległości, grubość blokad - 14 cm, szerokość blokad 51/42 cm.
Brama (wyciąg wielofunkcyjny) ze stosami
[Brama (wyciąg wielofunkcyjny) ze stosami]Największa maszyna do ćwiczeń z serii Marbo Professional. Jest to pierwsza tak skomplikowana konstrukcja, a zastosowane w niej rozwiązania to światowa klasa sprzętu siłowego. Wychodzi naprzeciw prawdziwym kulturystom, którzy oczekują sprzętu najwyższej jakości. Dlatego w projekcie maszyny użyto tylko najwytrzymalszych profili 80x40x3 mm i 60x60x3 mm, masywnych wzmocnień w kluczowych punktach konstrukcyjnych oraz zadbano o profesjonalne spawy z wszystkich stron profili. Podwójny stos obciążeń, metalowe kółka i linki o najwyższej wytrzymałości to kolejne elementy tego wspaniałego urządzenia. Łączna waga obciążeń - 160 kg, precyzja regulacji co 10 kg, waga pojedynczej sztabki - 10 kg, prowadnice - podwójne, linki - stalowe, drążek do podciągania - zintegrowany (dwa uchwyty).
Ławeczka na prostowniki grzbietu
[Ławeczka na prostowniki grzbietu]Nigdy nie zapominaj o swoich plecach! Ławeczka do ćwiczeń, która mimo ściśle specjalistycznego zastosowania oferuje wielość ustawień, wygodę regulacji i pewność ćwiczeń.

Przyrząd z serii Marbo Professional, zbudowany z wytrzymałych profili 80x40x3 mm i 60x60x3 mm, o doskonałej potrójnej regulacji i wspaniałej tapicerce. 6 stopni nachylenia ławki, 7 poziomów regulacji oparcia, 5 poziomów regulacji blokady.

Wyciąg górny i dolny ze stosem 100 kg
[Wyciąg górny i dolny ze stosem 100 kg]Wyciąg górny i dolny z serii Marbo Professional. Jest to kolejna skomplikowana konstrukcja, a zastosowane w niej rozwiązania to światowa klasa sprzętu siłowego. Wychodzi naprzeciw prawdziwym kulturystom, którzy oczekują sprzętu najwyższej jakości. Dlatego w projekcie maszyny użyto tylko najwytrzymalszych profili 120x60x3 mm, 80x40x3 mm i 60x60x3 mm, masywnych wzmocnień w kluczowych punktach konstrukcyjnych, zadbano o profesjonalne spawy z wszystkich stron profili, profesjonalny stos obciążeń, metalowe kółka i linki o [Zestaw drążków]najwyższej wytrzymałości. Prowadnice - podwójne, linki - stalowe, łączna waga obciążeń 100 kg, sztabki - 5/10 kg, uchwyt - pełny długi z radełkowanymi uchwytami.

Dodatkowymi akcesoriami do wyciągu są: drążek długi, drążek krótki, drążek typu kierownica, obrotowy drążek na jedną rękę, drążek na dwie ręce, drążek trójkątny.

Ławka prosta ze stojakami wielopoziomowymi z asekuracją
[Ławka prosta ze stojakami wielopoziomowymi z asekuracją]Ławka prosta jest podstawą, dzięki której wykonujemy najbardziej podstawowe i - co warto zaznaczyć - najpotrzebniejsze ćwiczenia. Cieszy się przy tym stabilnością, której nie zaoferuje nam żadna ławka uniwersalna z mnogością regulacji.

Ławka prosta z serii Marbo Professional, zbudowana jest z wytrzymałych profili 80x40x3 mm i 60x60x3 mm, o doskonałej wytrzymałości i wspaniałej tapicerce. Wielopoziomowe stojaki z asekuracją będą czuwały nad Twoim bezpieczeństwem podczas ćwiczeń.

W zestawie dodatkowo: gryf olimpijski 220 cm na łożyskach + obciążenia olimpijskie, gryf prosty 180 cm, gryf łamany 140 cm, 2 x gryfy do hantli 40 cm oraz zestaw obciążeń.

Steppery i rowerki
[Steppery i rowerki]Dwa steppery skrętne z kolumną (posiadają płynną regulację wysokości skoku stopnia, wyświetlacz czasu treningu, spalonych kalorii i ilości pokonanych stopni oraz funkcję SCAN). Jeden stepper skrętny bez uchwytów oraz jeden rowerek.

Trening na stepperze polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku. To efektywne i szybkie spalanie kalorii przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni oraz pracą nad poprawą kondycji! Regularny trening na stepperach przyśpieszy spalenie tkanki tłuszczowej na udach, biodrach i w okolicach talii. Trening na stepperze wzmacnia mięsnie obręczy biodrowej, ud, mięśnie podudzia, pośladki i mięśnie brzucha.


Powrót do "Athletic"