Tajemniczy Ogród


Wizyta w teatrze dla każdego, a szczególnie dziecka jest ogromnym przeżyciem. Piękne kostiumy, dekoracje, muzyka – wszystko to sprawia, że sztuka, którą oglądamy jest pięknym barwnym widowiskiem bogatym w treść, którą warto zapamiętać.

Uczniowie klas: IIa, IIb, IIIb, IVd wraz z wychowawcami: Lidią Czyżewską, Elżbietą Wojdyło, Lidią Jaroszek, Dorotą Kaca, Dagmarą Olejarczyk, Markiem Gałanem z uwagą i wzruszeniem przyglądali się kolejnym scenom z życia Mary Lennox, która po śmierci rodziców trafiła do domu wuja. TAJEMNICZY OGRÓD to adaptacja wzruszającej, pełnej ciepła opowieści o przyjaźni, która potrafi odmienić ponurą rzeczywistość i przywrócić radość życia.

Wspaniały występ aktorów nagrodzony został gromkimi brawami dziecięcej publiczności i ich opiekunów. Po spektaklu wielka niespodzianka – spotkanie na scenie z aktorami. Emocje były tak wielkie, że pytania, które wcześniej dzieci planowały zadać wydały się zbędne. Przez chwilę wszyscy stali tuż obok aktorów w blasku świateł, na scenie. Krótka rozmowa, wspólne zdjęcie zakończyły mikołajkowy pobyt w teatrze.

Lidia Czyżewska
[Powrót na stronę główną]
Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2017/2018"