Czwartki Lekkoatletyczne


Jak w każdej edycji „Czwartków Lekkoatletycznych” Piątka wzięła licznie udział. Reprezentowaliśmy szkołę w każdej kategorii wiekowej, zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców. Zmagania rozpoczęły się wiosną, a jesienią po kolejnych dwóch zawodach nastąpiło podsumowanie.

Zdobyliśmy aż 32 medale w 8 konkurencjach!

Aby marzyć o złocie, należało być najlepszym w danej konkurencji przez 4 kolejne „Czwartki”. Dwoje uczniów naszej szkoły zdobyło po 4 złote medale. Zwyciężyli we wszystkich konkurencjach, w których wzięli udział: skok w dal, bieg na dystansie 60 m, bieg na dystansie 300 m, rzut piłeczką palantową.

WIKTORIA WOJTULEWICZ I ADAM ZBYSZYŃSKI – UCZNIOWIE KLASY VIIa. Wielkie brawa! Wiktoria dokonała tego wyczynu po raz drugi.

Martyna Sąpor z VIc i Bartosz Łodygowski z VIIa zdobyli po 3 złota i 1 srebro.

Jakub Rogowski z VIIa zajął II miejsce w biegu na dystansie 60 m, III miejsce w skoku w dal i III miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Igor Wdowski z VIIa wywalczył srebro w skoku w dal i brąz w biegu na dystansie 60 m.

Daria Rojek z VIIa zdobyła brąz w biegu na dystansie 300 m, a Oskar Jurczak z VIIa srebro w tej samej konkurencji. Jakub Przybyś był III w rzucie piłeczką palantową.

Najmłodsi uczestnicy zawodów (wszyscy Va) też mają się czym pochwalić: Miłosz Żurawski – 2 złote medale i 1 brązowy, Oliwia Dziedzic – zdobyła złoto i 2 srebra, a Julia Miękus – 3 medale brązowe.

SERDECZNE GRATULACJE, DZIECIAKI! JESTEŚCIE SUPER!

Miło na Was patrzeć, cieszyć się z Wami, stresować się i szaleć z radości. Nawet ulewa nie mogła nam tego zepsuć. Dziękuję grupie uczniów, która przychodziła nas dopingować i wspierać. Dobrze było poczuć, że stanowimy zgrany zespół.

Renata Banaś
[Powrót na stronę główną]
Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2017/2018"