Podziękowania za udział

w kampanii edukacyjnej
"Ciocia Jabłonka i Wujek Seler w Krainie Witaminy"
 

    W styczniu 2012 r. uczniowie klasy IIIa brali udział w nagraniu jednego z odcinków programu do magazynu edukacyjnego pt. "Ciocia Jabłonka i Wujek Seler z Krainy Witaminy". Programy te promowane przez Związek Sadowników miały zachęcać do spożywania owoców i warzyw.
    4 czerwca 2013 r. na lekcji klasy IVa pojawił się z wizytą prezes Związku Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej i zarazem poseł na sejm pan Mirosław Maliszewski. Prezes Maliszewski serdecznie podziękował dzieciom za udział w nagraniu odcinka programu z jabłkiem w roli głównej oraz wręczył każdemu z uczniów komplet płyt z nagranymi wszystkimi odcinkami programu. Na ręce Dyrektora Szkoły pani Joanny Ewy Klich, Prezes Maliszewski przekazał statuetkę z podziękowaniami za trud włożony w doskonałe przygotowanie dzieci do programu edukacyjnego "Ciocia Jabłonka i Wujek Seler w Krainie Witaminy". Całej kadrze pedagogicznej życzył zaś cierpliwości i wytrwałości w trudzie wychowania najmłodszego pokolenia.
    Chociaż całe spotkanie nie było zbyt długie, to stało się również okazją do promocji nowej kampanii prowadzonej przez ZSRP pt. "Jedz witaminy i wracaj do zdrowia". Dzieci otrzymały: książeczki promujące zdrowe odżywianie, kolorowanki, kredki i podkładki pod kubki na napoje. Całość wizyty przebiegała w bardzo radosnej atmosferze, a na koniec powstało wspólne pamiątkowe zdjęcie.

 
Michał Warchoł


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2012/2013"