Na przekór słabościom...

    Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pionkach już po raz siódmy były organizatorami imprezy sportowej dla osób niepełnosprawnych pod nazwą: "Każdy jest zwycięzcą swoich słabości".

    Impreza cieszy się od lat ogromną popularnością. Przybywają na nią osoby niepełnosprawne z wielu miejscowości. Konkurencje sportowe są tak dostosowane, aby każdy mógł próbować pokonać swoje słabości. Najwytrwalsi zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

    Niepełnosprawni uczniowie naszej szkoły również wytrwale próbowali sił w różnych konkurencjach. Ich wysiłek został nagrodzony w formie pucharów i dyplomów. Równie ważny dla naszych zawodników był doping ich koleżanek i kolegów z klasy.
    Najmłodszym zawodnikiem z naszej szkoły był Dominik Domański z klasy IIb, który w konkurencji - skoki w workach, zajął drugie miejsce na podium, a trzecie w małym torze przeszkód. Klasa integracyjna VB, reprezentowana była przez Ewelinę Kalbarczyk - drugie miejsce w rzucie ringo oraz przez Wioletę Sidor, która zajęła drugie miejsce w konkurencji na spostrzegawczość. Mateusz Olesiuk, reprezentujący klasę VIb, okazał się najlepszy w ringo.

    Wszystkim uczestnikom imprezy dopisywały humory, a piękna słoneczna pogoda także dopisała. Tak, więc wszystko się udało, dzieci wróciły do szkoły zadowolone i dumne ze swoich osiągnięć.

Elżbieta Wojdyło
 


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2012/2013"