Zabawa "choinkowa"
klas 4-6

    Mimo, że na dworze mrozy sięgają nawet do minus dwudziestu stopni, w naszej szkole było iście gorąco! Zabawa choinkowa, która odbyła się 20 stycznia 2010 r. była jak zawsze udana. Uczniowie na kilka godzin zupełnie zapomnieli o przeraźliwym zimnie na zewnątrz. Tańczyli, śmiali się, bawili. Pięknie udekorowana sala rozbrzmiewała muzyką od godz. 1700. Do wężyków i tańców w parach oraz w kółeczkach dołączało się nawet grono pedagogiczne, co świadczy o tym, że nikt nie mógł ustać w miejscu. W trakcie zabawy każda klasa krzepiła się czekoladowymi wafelkami i owocowymi soczkami. W programie imprezy znalazła się również loteria fantowa przygotowana przez wychowawcę, rodziców i uczniów klasy IIa. A ponieważ każdy los wygrywał, cieszyła się ona ogromnym powodzeniem.

    Był to także doskonały moment na wręczenie nagród ze szkolnego konkursu "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa" zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. Otrzymali je:

  • Mikołaj Solarz, Dominik Szymański z kl. IVa,
  • Zuzanna Szwankowska, Weronika Sałek, Kuba Pucułek, Karolina Bieńkowska z kl. IVb,
  • Beata Warchoł, Ada Żuchowska z kl. Va,
  • Martyna Pawłowska, Justyna Brodowska, Anna Iwańska, Agnieszka Mroczkowska z kl. Vb,
  • Paulina Tuszyńska z kl. VId.

    Wyśmienita zabawa jednak musiała się skończyć, tak jak wszystko co dobre. Wszyscy z uśmiechem od ucha do ucha opuścili szkołę i udali się do swoich domów. Na następny dzień przyszli na lekcje w wyśmienitych nastrojach. Oby więcej takich dyskotek! ;-)

B. W.


Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2009/2010"