Koniec wakacji - wracamy do szkoły!
czyli rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

    1 września tego roku przywitał nas bardzo ładną pogodą. Niestety wakacje się już skończyły i pomimo chęci dalszego leniuchowania w ciepłych promieniach słońca rozweselającego ostatnie tygodnie kończącego się lata, przyszła pora na powrót do szkoły.
    Budynek szkoły jakby trochę inny - zmieniona wielkość okien, ściany ocieplone, a elewacja ozdobnie pomalowana. Puste jeszcze sale lekcyjne czekają na chętnych do nauki uczniów.
    Rozpoczęcie roku szkolego zrealizowane zostało w dwóch etapach. Najpierw o godzinie 830, dyrektor szkoły przywitał rodziców i uczniów klas II-VI, a o godz. 1000 rozpoczęło się spotkanie z najmłodszymi uczniami PSP Nr 5: "zerówkowiczami" i uczniami klas pierwszych.
    Wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły dało się zauważyć bardzo silne emocje. Niektórzy poraz pierwszy w szkole - jeszcze pod opieka rodziców lub dziadków - pełni obaw i ciekawości poznawali swoich nowych wychowawców i sale lekcyjne. To przecież tutaj przez najbliższych kilka lat będą zdobywać wiedzę i umiejętności, które wykorzystają w swoim dalszym życiu. Znajdą przyjaciół, którzy mogą w potrzebie i będą towarzyszami wielu wspólnych zabaw.Powrót do "Wydarzyło się w roku szkolnym 2008/2009"