Zaangażowanie i aktywność nagrodzone!

INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI.

Właśnie dotarła do naszej szkoły nagroda – Mobilna Pracownia Multimedialna – zdobyta w konkursie #OSEWYZWANIE. 16 nowiuteńkich komputerów marki Dell Latitude‎ 3400, które jeszcze są w pudełkach, a już cieszą!
Dobrej klasy sprzęt komputerowy pozyskany dzięki inicjatywie Dyrektor Szkoły Pani Marzeny Murawskiej, przy współpracy Wicedyrektor Szkoły Pani Beaty Jaśkiewicz oraz pomocy nauczycieli: Pani Katarzyny Stolarskiej, Pani Doroty Lisowskiej i Pana Michała Warchoła.
Pracę plastyczną stanowiącą element konkursu, przygotowała uczennica klasy 5a: Kornelia Piwońska.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi działaniami przyczynili się do wzbogacenia wyposażenia naszej szkoły w jakże wartościowy sprzęt.

Warto podejmować wyzwania!