Języki obce w naszej szkole

Nie jest żadną tajemnicą, że w dzisiejszych czasach języki trzeba znać. Dzięki temu możemy swobodnie podróżować, poznawać nowych ludzi, inne kultury i obyczaje.

Nauka języków obcych może być zabawą i procesem przynoszącym wiele korzyści i radości. W naszej szkole uczniowie uczą się języka angielskiego już od najmłodszych lat. Uczniowie klas IV i V realizują innowację pedagogiczną z języka niemieckiego, a uczniowie klas VII sami mogą decydować o wyborze drugiego języka – języka niemieckiego lub języka rosyjskiego.

Opanowanie języka obcego wymaga wysiłku, samozaparcia i fachowej pomocy,którą zawsze oferują życzliwi nauczyciele. Dzięki ich wsparciu uczniowie pokonują wewnętrzne trudności, a poprzez systematyczną pracę osiągają bardzo dobre wyniki. To niezwykle przyjemne uczucie, gdy nasze wspólne starania przynoszą wymierne rezultaty.