Zabawa karnawałowa w „PIĄTCE”

5 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Sala gimnastyczna była nie do poznania – zamieniła się w prawdziwą salę balową. Temat przewodni dekoracji to bajka Miraculum, czyli kolory czerwony i czarny – barwy głównych superbohaterów: Biedronki i Czarnego Kota. Najpierw bawili się uczniowie klas I-IV, a po południu klas V-VIII. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Grupa popołudniowa, choć bez przebrań też wyglądała szałowo! Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na zabawę karnawałową. Nie zabrakło też ciekawych konkursów. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Kolejny bal karnawałowy już za rok ?