45. KONKURS RECYTATORSKI WARSZAWSKA SYRENKA I XXXIX MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

17 marca 2022 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje do przeglądu miejskiego XXXIX Małego Konkursu Recytatorskiego oraz 45. Konkursu Warszawska Syrenka. Wzięło w nich udział dwudziestu jeden uczniów naszej „Piątki” z klas I – VIII.

Tytuł laureata etapu szkolnego uzyskali:  Julia Kusio, Oliwia Bakuła, Weronika Lasota, Kornelia Piwońska, Karina Wawrzak, Gabriela Kutyła, Lena Wąsik, Miłosz Cieślik, Krzysztof Kowalski,  Ksawery Cieślik. Uczniowie wezmą udział w przeglądzie, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach.

Dziękujemy uczniom za ogromny wkład pracy i zaangażowanie w krzewienie kultury słowa. Dziękujemy nauczycielom za rozwijanie u uczniów wrażliwości na piękno poezji.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do czytania i interpretowania poezji.