MIKOŁAJKOWE SZALEŃSTWA V a i V b

V a i V b pojechały na wycieczkę mikołajkową.Jaką? – Z pewnością bardzo sprawnościową.Pobyt w Radomiu zaczęli od wodnych atrakcji,w kompleksie basenowym pokazali wiele akcji.Basen „Neptun” gwarantował mnóstwo wodnej zabawy,ze zjeżdżalni i jacuzzi korzystali bez obawy.Wycieczkę uczniowie zakończyli na sportowo,w Parku Trampolin było odlotowo.Jump World mikołajkowo wszystkich zaprosił,każdy skakał, fikał,

Warsztaty edukacyjne 3 b z przedstawicielem Kozienickiego Parku Krajobrazowego: „Dzięcioły – leśni architekci”

8 grudnia odbyły się zajęcia edukacyjne z przedstawicielem Kozienickiego Parku Krajobrazowego – panią Aleksandrą Kołacz. Uczniowie klasy 3b podczas warsztatów dowiedzieli się wielu ciekawych informacji nt. leśnych architektów, wykonywali ciekawe ćwiczenia. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem obserwowali okolicę przez lornetki, a na zakończenie stworzyli piękne prace na drewnie.